menu

Úvod

17.5. 2015
St. žáci FK Bohumín vezou 3 body a vysoké vítězství z Města AlbrechticeV veděli 10.5.2015 zavítali starší žáci FK Bohumín k mistrovskénmu utkání krajského přeboru do Města Albrechtice. V jednoznačném utkání zvítězili ... celý článek

v diskusi je 0 příspěvků

3.5. 2015
VÍTĚZNÉ TAŽENÍ STARŠÍCH ŽÁKŮ FK BOHUMÍN POKRAČUJEV sobotu 2.5.2015 hostili starší žáci Fk Bohumín v krajském přeboru kluky z Kravař.Byl to zápas dvou poločasů. V prvním poločase domácí nepředvedli téměř nic, ba ... celý článek

27.4. 2015
Starší žáci  FK Nový Jičín -  FK Bohumín 1:3 (0:1)V neděli 26.4.2015 starší žáci FK Bohumín v krajském přeboru zavítali tentokrát na horkou půdu Nového Jičína. Ve vyrovnaném utkání, kdy hosté z ... celý článek

23.4. 2015
Starší žáci Fk Bohumín - Brušperk 9:1 (5:0)Ve středeční dohrávce 22.4.2015 hostili starší žáci Fk Bohumín v krajském přeboru kluky z Brušperku. V jednoznačném utkání, kdy domácí ovládli hru od první minuty ... celý článek

19.4. 2015
Krajský přebor st. žáků:  FK Bohumín – Jablunkov 5:2 (5:1)       V sobotu 19.4. 2015 ve 14.30 přivítali starší žáci FK Bohumín ke svému prvnímu domácímu mistrovskému utkání jarní části Krajského ... celý článek

12.4. 2015
Krajský přebor st. žáků Ostrava-JIH - FK Bohumín 2:6 (0:2)      Dne 11.4.2015 zajížděli naší starší žáci ke svému druhému mistrovskému utkání Krajského přeboru na horkou půdu Ostravy-Jih. Naše družstvo k ... celý článek

30.3. 2015
Zimní příprava FK Bohumín U 15 je u konceStarší žáci U 15 FK Bohumín mají svoji zimní přípravu téměř za sebou a chystají se již tento víkend na horkou půdu do Vítkovic, ... celý článek

30.3. 2015
Starší žáci U 15 prohráli v prvním kole jaraMFK Vítkovice - FK Bohumín 6:1 (1:1)V neděli 29.3.2015 odcestovali naši starší žáci k prvnímu mistrovskému utkání jara na horkou půdu MFK Vítkovic v  Porubě.  K zápasu se ... celý článek

2.2. 2015
HALOVÝ TURNAJ ZVLÁDLI FK BOHUMÍN U15 NA JEDNIČKU!Lepší začátek do nové fotbalové sezóny 2015 a přípravného období pro jarní část žákovských soutěží si bohumínští organizátoři halových turnajů pro starší a mladší žáky ... celý článek

23.12. 2014
Koncert v podání U15 FK Bohumín na halovém turnaji OFS v HavířověDne 14.12.2014 od 08.00 hod. v Havířově se konal tradiční ročník halového turnaje pořádaného OFS Karviná . Na tento turnaj bylo pozváno ... celý článek