VÍTĚZNÉ TAŽENÍ FK BOHUMÍN U15 POKRAČUJE

3.5. 2015
VÍTĚZNÉ TAŽENÍ STARŠÍCH ŽÁKŮ FK BOHUMÍN POKRAČUJE

V sobotu 2.5.2015 hostili starší žáci Fk Bohumín v krajském přeboru kluky z Kravař.

Byl to zápas dvou poločasů. V prvním poločase domácí nepředvedli téměř nic, ba naopak mohli po obrovských minelách inkasovat. I přesto díky důrazu Michala Holuba ve 3. minutě šli do vedení 1:0. Druhý poločas nastoupil úplně jiný tým a domácí kluci soupeře sevřeli na jeho půli a přidali dalších 5 branek. V poločasové přestávce byl trenér Plhoň hodně pohoršen výkonem a přístupem některých hráčů a důrazně v kabině dal svoji nespokojenost najevo. Ve druhém poločasu na stoupil tým, na který jsme zvyklí. Kluci začali bojovat, vyhrávali osobní souboje, plnili taktické pokyny a zanedlouho bylo velmi "horko" před hostující brankou. Ve druhém poločase přidal svoji druhou branku Michal Holub. Po změnách v sestavě, když trenér posunul z obranných řad Jana Motlocha do středu zálohy se mu Honza odvděčil třemi brankami. V závěru utkání ukázal svoji extratřídu Petr Bloksch, který uzavřel celkové skóre utkání.

Fk Bohumín - Kravaře 6:0 (1:0)
Branky: Bloksch, Holub 2, Motloch 3

Sestava: Nadhajský, Mirga - Tomáš, Malysz, Motloch, Holub, Janásek, Burda, Vachtarčík, Adamčík, Boczek, Bloksch -  Látal, Kocsisz,