menu

St.žáci 1.místo v Petřkovicích

Starší žáci 1. místo na turnaji v Petřkovicích | 3.10.2013

     Ve středu 2.října 2013 od 15.30 hod. proběhl další ročník turnaje  4 mužstev kategorie starších žáků  v Petřkovicích o putovní pohár. Naše mužstvo odjíždělo na turnaj  se 17 hráči a s cílem, dát příležitost především těm, kteří nedostávají tolik prostoru v mistrovských utkáních. Turnaj byl odehrán dle propozic každý s každým. Délka utkání byla 1 x 30 min. Na turnaj se hráči dlouhodobě těšili a úlohu favorita turnaje zvládli. Obhájili loňské i předloňské vítězství a přivezli pohár opět domů. Turnajem naše mužstvo prošlo  bez ztráty  bodu, 3 x vítězství, 9 bodů, se skórem 14:1. Tímto potvrdili stoupající formu a zaslouženě zvítězili v turnaji.

Starší žáci 1. místo na turnaji v PetřkovicíchÚčastníci:

Baník Ostrava juniorka dívky, TJ Odra Petřkovice, Lhotka, FK Bohumín

Výsledky v turnaji FK Bohumín:

FK Bohumín - Lhotka 7:0, branky Bloksch 3, Ohryeková 2, Burda, Banas

 FK Bohumín - TJ Odra Petřkovice 5:0, branky Bloksch 4, Černický

FK Bohumín - Baník Ostrava juniorka dívky 2:1, branky Bloksch 2

Sestava FK Bohumín: Buh,Nadhajský - Boczek,Malysz, Burda, Dobeš, Rybář, Holub, Látal, Černický, Barteček, Bloksch, Vachtarčík, Janeczko, Banas,  Ohryeková, Mirga T.

Branky: Bloksch 9, Ohryeková 2, Černický, Banas, Burda

" V turnaji jsme dali příležitost především hráčům, kteří nemají mnoho odehráno v této sezóně. Také jsme zamíchali se sestavou a vyzkoušeli si různé alternativy rozestavení hráčů. Turnaj hodnotím kladně hlavně proto, že mi ukázal nové varianty a možnosti uplatnění našich kluků do dalších mistrovských utkání. Pohár si kluci zaslouží a individuální ocenění nejlepšího střelce turnaje dle mého i nejlepšího hráče turnaje je v nejlepších rukou, Petru Blokschovi přeji hlavně neutuchající radost ze hry a současnou střeleckou pohodu minimálně do konce sezóny," uvedl trenér Libor Plhoň.

" Děkujeme všem rodičům a fandům mládežnického fotbalu v Bohumíně, kteří nám pomohli s převozem dětí," poznamenal vedoucí mužstva Vladimír Burda.

obrázek na pozadí