menu

Starší žáci FK Nový Jičín - FK Bohumín 1:3 (0:1)

27.4. 2015
Starší žáci  FK Nový Jičín -  FK Bohumín 1:3 (0:1)
V neděli 26.4.2015 starší žáci FK Bohumín v krajském přeboru zavítali tentokrát na horkou půdu Nového Jičína. Ve vyrovnaném utkání, kdy hosté z Bohumína měli územní převahu  v utkání, ale střelecky se jim tolik nedařilo. Domácí si vědomi produktivity hostujících se od první minuty zatáhli na svoji půli a pozorně bránili střelce Bohumína. Je nutné podotknout, že při každé možnosti hrozili z protiútoku.

FK Nový Jičín -  FK Bohumín 1:3 (0:1)
V prvním poločase se hostující marně snažili probít přes zahuštěnou obranu domácích, kteří hostujícím nedarovali ani metr místa bez boje. Až ve 22. min. prvního poločasu předvedl své kvality Petr Bloksch, který individuální akcí obešel dva soupeře , položil brankáře a těsně nad jeho tělem zajistil klid a vedení bohumínským, 0:1. Tímto výsledkem hlavní sudí ukončil první poločas.
Do druhé půle hostující přidali na důrazu v osobních soubojích a dostávali se  do dalších příležitostí. Ve 47 min. utkání po kombinační akci se na hranici pokutového území ocitl nehlídaný Petr Bloksch a přízemní střelou k pravé tyči nedal domácímu brankáři šanci, 0:2. V 55. min. se domácím podařilo vyrovnat po hrubé chybě hlavního sudího, který ignoroval zvednutý praporek pomezního z řad domácích,  který signalizoval míč za postranní čárou, hru nepřerušil a z následného centru a závaru před bránou bohumínských, snížili domácí na 1:2.
Kluci z Bohumína, ale utkání dohráli skvěle a po výletu zadáka Jana Motlocha , který si vyměnil míč s Petrem Blokschem zakončil tak nekompromisně, že málem přetrhl síť v bráně,1:3.
Bohumínští po zásluze zvítězili a zvýšili tak náskok nad Vítkovicemi na 14 bodů, které nečekaně prohráli v Jablunkově.
Branky: Bloksch 2, Motloch
Sestava: Nadhajský, Mirga - Tomáš, Malysz, Motloch, Kocsisz, Holub, Burda, Kaczor, Vachtarčík, Adamčík, Boczek, Bloksch - Janásek, Látal,