menu

Starší žáci Fk Bohumín - Brušperk 9:1 (5:0)

23.4. 2015
Ve středeční dohrávce 22.4.2015 hostili starší žáci Fk Bohumín v krajském přeboru kluky z Brušperku. V jednoznačném utkání, kdy domácí ovládli hru od první minuty si v dresech A týmu mužů s chutí zastříleli a zvítězili rozdílem 8 branek.
Fk Bohumín - Brušperk 9:1 (5:0)
Již v první minutě po chybě hostujícího brankáře a důrazu Michala Holuba šli domácí do vedení 1:0. O pět minut později již po zakončení Petra Bloksche vedli domácí 2:0. Akce střídala akci a tak na konci prvního poločasu byl výsledek 5:0.
Ve druhé půli se téměř nic nezměnilo a domácí navyšovali skóre utkání na konečných 9:1.
Branky: Bloksch 5, Holub 3, Malysz
Sestava: Nadhajský, Mirga - Tomáš, Malysz, Motloch, Kocsisz, Holub, Burda, Vachtarčík, Adamčík, Boczek, Bloksch - Janásek, Látal, Iwanuszek