menu

Dorost: FK Bospor Bohumín -TJ Durman Staré Město - 9:0

30.8. 2015
Dorost: FK Bospor Bohumín -TJ Durman Staré Město -  9:0 (5:0)

V sobotu  29.8.2015  dorostenci FK Bospor Bohumín hostili od 14.00 hod. na hřišti za parkem soupeře ze Starého Města. V jednoznačném utkání ovládli na 90 min. hřiště domácí a pohledným fotbalem rozstříleli hostující tým 9:0. Tímto výsledkem potvrdili dosavadní první místo v tabulce a  již nyní se těšíme na další utkání, ke kterému vyjedou v sobotu 6.9.2015 na horkou půdu k dvojnásobnému obhájci soutěže do Českého Těšína.
FK Bospor Bohumín -TJ Durman Staré Město -  9:0 (5:0)
     Již v šesté minutě prvního poločasu šli domácí do vedení, 1:0. Za dalších 6 minut bylo  2:0 a brankostroj domácích se rozjížděl. Pohledným fotbalem a kombinační hrou mladí fotbalisté bavili na hřišti sebe i fanoušky, kteří zavítali shlédnout vydařené utkání domácích. Do kabin se šlo za stavu 5:0, když v poslední sekundě prvního poločasu se nádherně trefil hlavou po výborně zahraném rohovém kopu Romanem Černickým Petr Wzientek. Druhý poločas byl opět v režii domácích, kde nad všemi vynikal kapitán domácích Lucas Walecki, který rozdával spoluhráčům famózní přihrávky a sám vstřelil tři branky. Trenér domácích vystřídal všech 7 náhradníků v průběhu utkání, kteří se opět v žádném případě neztratili i když některým je stále pouhých 14 let !
"Musím poděkovat za přístup k tréninkům i samotným utkáním všem klukům. Většina chodí poctivě na tréninkové jednotky, chtějí se zlepšovat a nelze jim odepřít snaha. Doposud jsem nemusel řešit žádný vážnější problém a hlavně jsem rád, že kluky fotbal baví," uvedl trenér Libor Plhoň.

Branky: 6. Walecki Lucas, 12. Galusek Adam, 39. Wzientek Petr, 41. Walecki Lucas, 45. Wzientek Petr, 64. Ogrocki Patrik, 67. Wzientek Petr, 82. Galusek Adam, 86. Walecki Lucas

Sestava FK Bospor Bohumín: Nadhajský -  Kudela, Mudra, Dobeš, Hruška -  Černický, Walecki, Galusek, Holub - Rapan, Wzientek, náhradníci - Poštulka,Ogrocki, Jamárik, Látal, Biječek, Barteček, Burda
Trenér: Mgr. Libor Plhoň
Asistent trenéra: Ondřej Plhoň
Vedoucí mužstva: Vladimír Burda