menu

Dorost FK Bospor Bohumín veze 3 body

27.8. 2015
  V sobotu  22.8.2015 zavítali dorostenci FK Bospor Bohumín do Sedliště, kde je čekal houževnatý soupeř. V prvním mistrovském utkání krajské soutěže nové sezóny 2015/2016, které odehráli naši dorostenci na  hřišti soupeře, kluci v utkání vydřeli  v závěru těsné vítězství a vezou 3 body.

TJ BDSTAV Sedliště - FK Bospor Bohumín 2:3 (0:2)     Dorost FK Bospor Bohumín vstoupil do utkání velmi odvážně a prvních 20 minut tlačil domácí  na jeho půli. Domácí k ničemu nepustil. Z herní převahy v průběhu prvního poločasu se dvakrát radovali ze vstřelené branky a do kabin šli s dvoubrankovým náskokem. Do druhé půle hostující nenastoupili stoprocentně připraveni a uštědřili si svým přístupem lekci. Domácí zabojovali  a jednou dorážkou z bezprostřední blízkosti a vydařenou střelou z 30 metrů srovnali skóre. Bohumínští, ale nepřijeli do Sedliště pro bod ,ale chtěli body tři a v závěru mačkali soupeře před jeho brankou. Střídající hráči Kudela a střelec rozdílové branky Ogrocki vše vzali v 87 minutě na sebe a po kombinaci na levé straně pronikl do velkého vápna druhý jmenovaný a střelou na první tyč nedal domácímu brankáři šanci, 2:3.

Branky:2. Wzientek Petr, 18. Černický Roman, 87. Ogrocki Patrik

Sestava FK Bospor Bohumín: Nadhajský -  Galusek,Motloch, Poštulka, Hruška - Burda, Černický, Walecki, Holub - Rapan, Wzientek, náhradníci - Kudela, Ogrocki, Jamárik, Látal, Biječek, Liszok, Vicher

Trenér: Mgr. Libor Plhoň
Asistent trenéra: Ondřej Plhoň
Vedoucí mužstva: Vladimír Burda