menu

Dorost FK Bospor Bohumín si zahrál s muži Slovanu Záblatí

2.9. 2015

V úterý 1.9.2015 od 17.30 hod. v rámci tréninkové jednotky na tréninkovém hřišti za parkem odehráli přátelské utkání dvě jedenáctky dorostu FK Bospor Bohumín proti mužům Slovanu Záblatí. Utkání mělo od první minuty velmi kvalitní tempo a byla vidět s obou stran spousta pohledných akcí a zakončení. Pro oba trenéry to byla možnost si vyzkoušet hráče z lavičky, různé varianty rozestavení či zahrávaní signálu. Vše bylo k vidění.

Dorost FK Bospor Bohumín - muži Slovan Záblatí 2:7 (1:4)

Dorost FK Bospor Bohumín vstoupil do utkání nebojácně a hned v první minutě si vypracoval velmi dobrou šanci. První jedenáctka (modří) odehrála prvních 25 min.velmi odvážně a střídala za stavu 1:1. Na druhou půli prvního poločasu poslal trenér Libor Plhoň úplně jinou jedenáctku hráčů - žluté, převážně mladší kluky (14-16 let), kteří bojovností a snahou nijak nezklamali. To, že obdrželi tři branky nebylo pro trenéra domácích podstatné. Je nutno pochválit i muže Slovanu, že hráli proti klukům ohleduplně, ale šlo vidět, že přijeli vyhrát.
Do druhého poločasu nastoupil opět tým modrých za domácí a pořádně provětrával obranu Slovanu. Dorostenci byli velmi šikovní na balóně, co hostující doháněli zkušeností a fyzickým fondem. Jejich zápolení opět skončilo nerozhodně 1:1, resp. tým žlutých v 65 min. nastupoval za stavu 2:5. Překvapením bylo, že tým žlutých v druhé půli, poté co se otrkal v prvním poločase hodně "kousal" a vypracoval si několik gólových příležitostí, které bohužel nevyužil. Muži Slovanu potvrdili svoji zkušenost a dvěma góly uzavřeli velmi pohledné a pro obě strany prospěšné utkání, na konečných 2:7. Velké poděkování sudímu Dušanovi Sochoví, který odřídil celé utkání s úžasným přehledem !!
Branky FK Bospor Bohumín: Rapan, Walecki

Sestava FK Bospor Bohumín:
modří : Nadhajský -  Dobeš, Poštulka, Mudra, Gábor - Galusek, Černický, Walecki, Holub - Rapan, Wzientek,
žlutí: Ruman - Tomáš, Jamárik, Barteček, Boczek - Rybář, Burda, Ogrocki, Biječek, Kurowski - Kudela
do hry nezasáhli pro neúčast či zranění: Hruška, Motloch, Kaczor, Liszok, Látal, Tomčík
Trenér: Mgr. Libor Plhoň
Asistent trenéra: Ondřej Plhoň

Vedoucí mužstva: Vladimír Burda