menu

A JE TO TADY,... MISTŘI!!!

25.5. 2015
St. žáci FK Bohumín zvítězili a získali titul v krajském přeboru !!!!

BOHUMÍNŠTÍ STARŠÍ ŽÁCI PO DNEŠNÍ VÝHŘE V TŘEBOVICÍCH 1:4 MOHOU OSLAVOVAT! S PŘEHLEDEM SE STALI MISTRY KRAJSKÉHO PŘEBORU

V veděli  24.5.2015 zavítali starší žáci FK Bohumín k mistrovskénmu utkání krajského přeboru do Třebovic. Ve vyrovnaném utkání bohumínští nakonec zvítězili rozdílem 3 branek a na konci utkání se mohli radovat ze zisku titulu Mistra krajského přeboru.

Slavia Třebovice - FK Bohumín 1:4 (0:1)

Byl to vyrovnaný zápas od první minuty utkání. Na obou stranách si hráči  vytvářeli příležitosti, ale chyběla přesnost. Také je nutno říci, že se hrálo na velmi těžkém terénu. V prvním poločase domácí měli možnosti po individuálních chybách bohumínských, ale byli to bohumínští, kteří otevřeli skóre utkání. V utkání se opět naplno předvedli nejlepší kanonýři celé soutěže, kteří se podělili o branky  a především zlepšenou hrou ve druhém poločasu rozhodli o zasloužené výhře a zisku Titulu pro FK Bohumín. Jedinou pomyslnou kaňkou utkání byl nepochopitelný zkrat hlavního rozhodčího, který nepřerušil hru, když po odkopu míče se k zemi poroučel hráč Bohumína David Barteček. I přesto, že vedoucí mužstva i trenér hostí signalizovali zranění, sudí nepřerušil utkání a nechal plynout hru dobré 2 minuty. Jak bylo od počátku všem přítomným jasné, nešlo o běžné zranění. Na hřiště byla přivolána sanitka ZZS, která na  nosítkách převážela 14 - letého chlapce do fakultní nemocnice.

"Jeli jsme si pro titul, cíl byl splněn, ale moc jsme si to s vedoucím mužstva i s kluky neužili. Stále nechápu hlavního rozhodčího utkání, který nepřerušil hru, když viděl a bylo mu signalizováno, že dítě leží na hřišti a nemůže vstát. Jeho zdůvodnění proč nepřerušil hru raději nebudu ani komentovat," uvedl trenér Libor Plhoň.
Branky: Bloksch 2, Holub 2
Sestava: Nadhajský - Tomáš, Malysz, Motloch, Holub, Janásek, Burda, Vachtarčík, Bloksch, Látal, Kocsisz, Barteček, Mirga