menu

St.žáky dělí jedno vítězství od titulu v krajském přeboru !

17.5. 2015
Bohumínští žáci opět nezaváhali a dělí je jedno vítězství od titulu v krajském přeboru !

V sobotu 16.5.2015 hostili v dalším kole krajského přeboru starších žáků  FK Bohumín kluky z Fryčovic. Především velmi dobrým výkonem ve druhém poločasu nenechali nikoho na pochybách, že právě oni jsou lídry soutěže a s chutí si zastříleli. Tímto vítězstvím se opět o kousek přiblížili k vytouženému titulu Mistra krajského přeboru, který mohou definitivně potvrdit již v příštím kole v Třebovicích. Bohumínští mají 14 bodový náskok na druhé MFK Vítkovice a do konce soutěže zbývá 5 kol.

FK Bohumín - Fryčovice 8:2 (3:1)

V prvním poločase domácí nezačali vůbec špatně a ve druhé minutě otevřel skóre utkání Michal Holub. V 6. min bylo již 2:0 po individuální akci Petra Bloksce a v 17. min to bylo již 3:0, když se trefil hlavou Vojta Malysz po velmi dobře zahraném rohovém kopu Lukášem Burdou. Poté si domácí vybrali slabší chvilku a do konce poločasu již branku nevstřelili, ba naopak inkasovali z pokutového kopu. Trenér Libor Plhoň byl na lavičce velmi nespokojen laksním přístupem některých hráčů, a kdyby měl možnost vystřídat, tak to určitě udělal. Kluci si k utkání museli pomoci z důvodu nedostatku hráčů Pavlem Orihelem z ml. žáků, a do hry musel také druhý brankář Patrik Mirga. Pro nevolnost musel v průběhu poločasu odstoupit Jan Motloch, který nakonec utkání se sebezapřením dohrál.
Ve druhém poločasu domácí zrychlili přihrávky i důraz v osobních soubojích a přidali dalších 5 branek. Opět se ale nevyvarovali individuálních chyb , které hostující jednou vstřelenou brankou potrestali. Utkání bylo ukončeno za stavu 8:2.

Branky: Bloksch 3, Holub 3, Malysz, Burda
Sestava: Nadhajský - Tomáš, Malysz, Motloch, Holub,  Burda,  Bloksch , Látal, Kocsisz, Mirga - Orihel