menu

Bohumínští potvrdili titul v krajském přeboru!!!

31.5. 2015
Bohumínští nezaváhali a potvrdili titul v krajském přeboru na domácí půdě!
V sobotu  30.5.2015 hostili v dalším kole krajského přeboru starších žáků  FK Bohumín kluky z Bruntálu, kteří se přetahují s MFK Vítkovice o druhou příčku v tabulce. Především zlepšeným výkonem ve druhém poločasu nenechali nikoho na pochybách, že právě bohumínští jsou mistry krajského přeborui. Tímto vítězstvím potvrdili svoji suverenitu v soutěži a zaslouženě zvítězili.

FK Bohumín - SO Bruntál 5:2 (1:2)

V prvním poločase domácí nezačali vůbec špatně, ale promarnili spoustu brankových příležitostí. Tzv. tutovky spálili Petr Bloksch i Michal Holub. Kluci z Bruntálu hrozili především z levé strany, kde hráč s č. 2 několikrát provětral obranu domácích. Po jedné z akcí tak hostující tým otevřel skóre utkání 0:1. Domácí se snažili o vyrovnání, ale spalovali příležitosti. Až únik Bloksche, který přehodil brankáře a míč pomalu směřoval do branky. Ve snaze ho vykopnout, si hostující obránce míč dokopl za čáru, a domácí srovnali 1:1. Pak opět zahrozili hosté a střelou k levé tyči s 16 metrů šli opět do vedení 1:2. Ve druhém poločasu domácí nastoupili odhodlaně otočit průběh utkání. Již ve 38. min. utekl na pravé straně aktivně hrající Michal Holub a prostřelil hostujícího brankáře 2:2. Poté domácí ovládli hru a přidali další branky. Po centru z pravé strany se trefil Michal Vachtarčík, střelou z 20 metrů se předvedl Jan Motloch a skóre uzavřel Petr Bloksch 5:2.

Branky: Bloksch 2, Holub , Vachtarčík, Motloch
Sestava: Nadhajský - Tomáš, Malysz, Motloch, Holub, Janásek, Burda, Vachtarčík, Bloksch, Látal, Kocsisz, Mirga