menu

Dorost slaví titul v krajské soutěži !!!

14.6. 2016
Dorost slaví titul v krajské soutěži !!!

     V sobotu 4.6.2016 od 14.00 hod. se v Bohumíně utkala družstva z čela tabulky v utkání roku krajské soutěže. Hostující byli jediní, kteří mohli ještě z prvního místa sesadit kluky z Bohumína.  Šlo tedy o přímý střet, který z týmů vyhraje dlouhodobou soutěž v sezóně 2015/2016. Body zůstaly doma a tak se na konci utkání z titulu v soutěži a výhry v utkání radovali domácí. 

FK Bospor Bohumín - SK Brušperk 5:2 (3:1)
    Hostující přijeli do Bohumína jako jediný tým, který bohumínské mohl ještě připravit o titul.  Brušperští nechtěli nechat nic domácím zadarmo a tak bylo vidět velmi bojovné utkání, ve kterém padlo 7 branek. Do vedení šli domácí, kteří po centru z volného přímého kopu se štěstím od tyče dostali míč za brankovou čáru,1:0 (Wzientek). Zanedlouho bylo ale vyrovnáno, když nešťastně fauloval hráče v pokutovém území Miroslav Nadhajský, 1:1. Bohumínští měli více ze hry a svůj tlak zúročili kluci po rohovém kopu, šťastným autorem byl Jan Motloch, který uklidil míč k levé tyči, 2:1. Hostující to nevzdávali a několikrát nebezpečně zahrozili. Konečnou podobu výsledku za první poločas dal Walecki z pokutového kopu, který následoval po zapískaném faulu na Petra Wzietka, 3:1. Hostující museli v samém závěru vystřídat brankáře pro zranění - podezření na zlomeninu klíční kosti.
Ve druhém poločasu se hrálo větší část času na půli hostí, kteří ale nebezpečně hrozili z brejků. Jejich útočníci se pohybovali na samé hranici offsidu. Jednu z šancí využili ke snížení, když únik na samotného brankáře proměnili, 3:2. Z následující a snad nejhezčí akce zápasu šli do dvoubrankového vedení opět domácí, když Michal Hruška vybídl nabíhajícího Romana Černického ke skórování, Roman v plné rychlosti parádně přebral časovanou přihrávku a technickým lobem dal důležitý gól, 4:2. Chvíli na to se v pokutovém území zranil druhý hráč hostí, který nešťastně dopadl na zem a zlomil si zápěstí. Definitivní brankovou tečku udělal Kevin Kaczor, který odehrál fantastické utkání, po rohovém kopu si naskočil na centr a jeho hlavičku náhradní brankář ještě kryl, ale na dorážku si nesáhl, 5:2. V 67. min. odstoupil pro zranění kolene hlavní rozhodčí pan Hrubý, po dohodě obou stran dopískal utkání Lukáš Biječek, který byl přítomen utkání. Žádná branka již nepadla a tak mohli domácí slavit. Nechyběl vítězný pokřik ani stříkající šampaňské. Gratulujeme!!!
      "  Chci poděkovat všem co přišli podpořit kluky a zavítali  na utkání. Tito kluci si zaslouží podporu, protože jako všichni víme, nic v životě není zadarmo.Kluci mají za sebou 4 tréninky týdně po celou sezónu, turnaje , přípravná utkání. Toto úsilí, výborná atmosféra v kabině, podpora rodičů , přátel...,  jsou spojené nádoby, co z jednotlivce dělá tým, který má své kouzlo. Nechme se překvapit, kdy a komu se podaří navázat v mládežnických kategoriích FK Bospor Bohumín na tento výsledek, o který se postarali kluci nejen ročníku 2000, ale i dalších 1999,1998,1997! Jsem nesmírně rád, že mohu být u 4 titulu v krajských soutěžích za mé 5 leté působení v klubu, kde jsem mohl trénovat více než 40 mladých fotbalistů. Poznal jsem zde mnoho výborných chlapců - lidí, kterým přeji velký úspěch nejen na fotbalových hřištích, ale hlavně v osobním životě. Velké poděkování samozřejmě patří vedoucímu týmu Vladimírovi Burdovi, který po celou dobu mého působení zde, zajišťuje pro kluky " fantastický servis",také musím poděkovat synovi Ondrovi, který jako asistent mě musel mnohokrát nahradit při koučování i trénování.  ... ," uvedl trenér Libor Plhoň. 

Sestava: Nadhajský -  Burda, Gábor, Motloch, Hruška  - Galusek, Kaczor, Walecki, Holub -  Wzientek, Černický 
Náhradníci: Ruman, Tomčík, Biječek, 
Branky:   Wzientek, Walecki PK, Motloch, Černický, Kaczor

Trenér: Mgr. Libor Plhoň
Asistent trenéra: Ondřej Plhoň
Vedoucí družstva: Vladimír Burda

PředchozíDalší

v diskusi je 0 příspěvků

Diskuze
Napsat nový komentář
obrázek na pozadí