menu

Dorost první vítězství na jaře....

17.4. 2016
Dorost: FK Bospor Bohumín - Internacionál Petrovice 7:0 (0:0) 

     V sobotu 16.4.2016  bohumínští dorostenci prolomili jarní  šňůru bez výhry a porazili kluky z Petrovic 7:0

FK Bospor Bohumín - Internacionál Petrovice 7:0 (0:0)
   První poločas tohoto utkání byl pro oba kluby tak trochu loterií. Hráči na obou stranách si vytvářeli brankové příležitosti, ale oba brankáři byli proti a tak se šlo po první půli do kabin za bezbrankového stavu, 0:0. Druhý poločas již  převaha domácích byla okořeněna také brankami a tak se na konci utkání mohli bohumínští dorostenci radovat z prvního jarního vítězství, 7:0. Výborné utkání tentokrát odehrála celá středová řada, která byla hnacím motorem domácích především ve druhé půli.  

     " Nebylo to vůbec jednoduché utkání a jen díky Miroslavu Nadhajskému v bráně jsme uhájili nulu na kontě v rozpačité první půli, opět nedůslednost  při bránění umožnila soupeři dvakrát jít na samotného brankáře, ale fantastické zákroky Mirka nás podrželi, druhá půle již byla v duchu našich představ, ale uvidíme v příštím kole v Petřvaldu, zda se nám podaří navázat na velmi dobrý druhý poločas," uvedl trenér Libor Plhoň. 

Sestava: Nadhajský -  Burda, Galusek, Látal, Hruška - Holub, Kaczor, Walecki,  Wzientek, Černický - Rapan
Náhradníci: Ruman, Tomčík,  Boczek, Motloch, Biječek
ŽK: Tomčík
Branky: 56. Černický Roman, 70. Černický Roman, 76. Wzientek Petr, 82. Walecki Lucas, 88. Galusek Adam, 89. Walecki Lucas, 60. Rapan Martin

Trenér: Mgr. Libor Plhoň
Asistent trenéra: Ondřej Plhoň
Vedoucí mužstva: Vladimír Burda

PředchozíDalší

v diskusi je 0 příspěvků

Diskuze
Napsat nový komentář
obrázek na pozadí