menu

Dorost FK Bospor Bohumín veze 3body

24.4. 2016
Dorost:TJ HEPO Petřvald - FK Bospor Bohumín 1:3 (1:1)

V sobotu 23.4.2016  bohumínští dorostenci zavítali k dalšímu jarnímu utkání do Petřvaldu, kde potvrdili tři body z minulého kola a zaslouženě zvítězili.

TJ HEPO Petřvald - FK Bospor Bohumín 1:3 (1:1)
   První poločas byl pro domácí velice šťastný. Hostující byli lepším týmem, vytvářeli si velmi slibné šance, ale koncovka a klid v zakončení je trápila také v Petřvaldu. V prvním poločase přesto šli bohumínští do vedení, když se prosadil Michal Holub, 0:1. Domácí odpověděli překrásnou střelou téměř z 35 metrů, která zaplavala a překvapila Mirka Nadhajského v brance,1:1. Proto se také šlo do kabin po první půli za nerozhodného stavu. Ve druhé půli již jasně dominoval tým z Bohumína, který domácí k ničemu nepustil a brankami Adama Galuska a Petra Wzientka, kterému přichystal po individuální akci Roman Černický gól do prázdné brány, utkání dotáhli k vítězství.

" Kluci přijeli do Petřvaldu s odhodláním zvítězit a uhájit první místo v tabulce. Snad i proto, že z pracovních důvodů se nemohl utkání zúčastnit hlavní trenér, kluci bojovali od první minuty a utkání zvládli. Nejlepším hráčem za mne byl tentokrát na hřišti ten nejmenší, Lukáš Burda, který na pozici levého obránce k ničemu nepustil o tři hlavy většího protihráče a míče odebíral s úžasnou lehkostí a konstruktivně rozehrával," uvedl asistent trenéra Ondřej Plhoň.

Sestava: Nadhajský -  Burda,  Hruška, Motloch, Gábor - Holub, Kaczor, Walecki,  Galusek - Wzientek, Černický
Náhradníci: Ruman, Tomčík,  Tomáš, Jamárik
Branky: 18. Foltýn Lukáš - 16. Holub Michal, 50. Galusek Adam, 73. Wzientek Petr

Asistent trenéra: Ondřej Plhoň
Vedoucí mužstva: Vladimír Burda