menu

V přípravě dorost FK Bospor Bohumín porazil TJ Petřvald

9.8. 2015

V prvním přátelském utkání sezóny 2015/2016 si pozvali dorostenci FK Bospor Bohumín do Vrbice kluky z TJ Petřvald. Za úmorného dusna odehráli kluci FK Bospor Bohumín kvalitní přípravné utkání, které začalo od 17.00 hod.

FK Bospor Bohumín - TJ Petřvald 7:3 (4:2)

Pro zranění, dovolené oba trenéři sestavili základní jedenáctky z toho, co měli. Domácí byli aktivnější, ale hostující v úvodu utkání efektivnější. Po nedorozumění v obraně domácích otevřeli v 10. min. skóre utkání hosté. Zanedlouho po přihrávce, která měla oči vyrovnal Michal Holub. Bohumínští byli více na míči, ale opět chyba v obraně a hostující opět šli do vedení, 1:2. Ve 20 min. vyrovnal za domácí Martin Rapan a zanedlouho skóroval Petr Wzientek,3:2. Do poločasu přidali domácí ještě jednu branku,4:2.
Druhý poločas byl již téměř celý v režii domácích, kteří kontrolovali hru a přidali další tři branky. Hostující upravili skóre na konečných 7:3 po parádně zahraném trestném kopu z 18 metrů.

Branky: Rapan 2,  Wzientek 2, Holub, Ogrocki, Galusek

Sestava: Kudela - Gábor, Mudra, Jamárik, Galusek, Holub, Walecki, Burda, Černický, Rapan, Wzientek, Biječek, Kurowski, Ogrocki

Trenér: Mgr. Libor Plhoň

Vedoucí mužstva: Vladimír Burda