menu

St. žáci FK Bohumín rozstříleli Orlovou

14.6. 2015
V neděli  14.6.2015 zavítali starší žáci FK Bohumín k mistrovskému utkání krajského přeboru do Orlové. V utkání, které bylo odehráno na umělé trávě za velmi slunečného počasí, tentokrát bohumínští nenechali nikoho na pochybách, a potvrdili, že právem se pyšní titulem Mistra krajského přeboru s.ž. v soutěžním roce 2014/2015. Kluci z Bohumína opět v neúplné sestavě tentokrát soupeře od první minuty zatlačili na jeho polovinu a s chutí si zastříleli.

Slávie Orlová - FK Bohumín 1:11 (0:4)

Byl to jednoznačný zápas, ve kterém bohumínští skvělé kombinovali a kolektivním pojetím přehrávali svého soupeře. Na lavičce hostujících opět seděl pouze trenér a vedoucí mužstva. Do hry musel také nastoupit náhradní brankář Patrik Mirga, který se své role zhostil velmi dobře. O branky se tentokrát podělili kluci následovně. Skóre utkání otevřel z přímého kopu Vojta Malysz, poté se trefil Michal Holub, Petr Bloksch a Ondřej Boczek, poločas 0:4.
Ve druhém poločasu se obraz hry nezměnil a bohumínští navyšovali své skóre na konečných 11 branek. (Bloksch 2 , Holub, Boczek, Kaczor, Burda, Vachtarčík). Škoda jen chvilkového zaváhání  a nedůslednost obránců hostů, kterou domácí potrestali střelou k pravé tyči a tak zkazili Miroslavu Nadhajskému radost z vychytané nuly na jeho kontě.

Branky: Bloksch 3 , Holub 2, Boczek 2, Malysz, Kaczor, Burda, Vachtarčík
Sestava:  Nadhajský - Tomáš, Malysz, Motloch, Holub,  Burda, Vachtarčík, Bloksch, Kocsisz, Kaczor, Mirga, Boczek