menu

Dorost rozdrtil Vendryní vysoko 11:0

21.5. 2016
Dorost: FK Bospor Bohumín - TJ Vendryně 11:0 (5:0)

V sobotu 21.5.2016 od 14.00 hod. si domácí s chutí zastříleli a zaslouženě zvítězili. Tímto si 4 kola před koncem soutěže udrželi 6 bodový náskok na druhý Brušperk a zdolali metu 100 vstřelených branek v dosavadní sezóně 2015/2016.
FK Bospor Bohumín - TJ Vendryně 11:0 (5:0)
    Utkání začalo drtivým tlakem domácích, který v prvních dvou minutách třikrát nebezpečně ohrozil hostující branku. Třetí šance byla využita a domácí šli do vedení,1:0.Tým domácích po celé utkání dominoval a postupně zvyšoval skóre, které se v prvním poločase zastavilo na výsledku, 5:0. V prvním poločase za zmínku stojí uvést střet Martina Rapana s hostující obranou, po kterém museli domácí střídat již ve 14.min., pro podezření zranění kolene.
Ve druhém poločasu se utkání dohrávalo. Přesto domácí nepolevovali v aktivitě a přidali dalších 6 branek.
      " Musím kluky pochválit, že utkání nepodcenili a snažili se plnit taktické pokyny. Nabádal jsem kluky, aby zvýšili efektivitu v zakončení, která může na konci sezóny rozhodovat o umístění. Mrzí mne jen zranění Martina Rapana, který po 14 dnech absence pro nemoc se v úvodu utkání  zranil, snad to nebude nic vážné ," uvedl trenér Libor Plhoň.

Sestava: Ruman -  Burda, Gábor, Motloch, Hruška  - Galusek, Walecki, Holub, Černický -  Wzientek, Rapan
Náhradníci: Nadhajský, Tomčík, Tomáš
Branky: 3. Rapan Martin, 27. Walecki Lucas, 30. Wzientek Petr, 32. Wzientek Petr, 37. Walecki Lucas, 54. Galusek Adam, 61. Walecki Lucas, 65. Wzientek Petr, 78. Wzientek Petr, 84. Hruška Michal, 89. Motloch Jan

Trenér: Mgr. Libor Plhoň
Asistent trenéra: Ondřej Plhoň
Vedoucí družstva: Vladimír Burda