menu

Dorost ani v třetím zápase netratil a získal 3body

1.5. 2016
Dorost: FK Bospor Bohumín - TJ Mořkov 9:1 (4:1)

V sobotu  30.4.2016  bohumínský dorost potvrdil stoupající formu a porazil tým z Mořkova vysokým rozdílem, i když v utkání prohrával.

FK Bospor Bohumín - TJ Mořkov 9:1 (4:1)

Domácí nevstoupili do utkání špatně, ale opět je trápila produktivita. Nakonec je nakopla do utkání paradoxně branka soupeře, který z ojedinělé šance v utkání šel ve 14. min. do vedení, 0:1.  Bohumínští na to reagovali téměř  vzápětí, a díky Wzientkovi srovnali v 18. min. na 1:1. Od této chvíle se hrálo  utkání na jednu bránu a skóre se zvyšovalo. Do poločasu se trefili ještě Kaczor, Walecki a Hruška. Ve druhé půli za velmi teplého a slunečného počasí se utkání dohrávalo. Domácí trenér vystřídal všechny své náhradníky, kteří bez větších problémů se zapojili do utkání. Do střeleckých statistik se postupně zapsali, opět důrazný Wzientek, rychlonohý Černický, který měl na noze minimálně další 3 tutové šance, po nejhezčí akci utkání, kdy 6 přihrávkami na první dotek se do koncovky dostal Motloch, také se prosadil a to hlavou z rohového kopu Gábor, a skóre uzavřel z pravé strany Hruška, který prostřelil jinak velmi dobře chytajícího brankáře hostí, který minimálně stejný počet gólových šancí zneškodnil co obdržel.

" Co říci, kluci si vítězství zasloužili, jen mi není jasné, a do hlav klukům nevidím, proč musíme inkasovat v každém utkání nepochopitelné branky (Havířov, Petřvald, Mořkov ...), někdy si myslím, že to dělají kluci schválně ...:-)," uvedl trenér Libor Plhoň.

Sestava: Nadhajský -  Burda, Gábor, Motloch,Tomáš  - Kaczor, Walecki, Biječek, Hruška -  Wzientek, Černický
Náhradníci: Ruman, Tomčík,  Kudela,Boczek, Motloch, Biječek
Branky: 16. Wzientek Petr, 22. Walecki Lucas, 35. Kaczor Kevin, 36. Hruška Michal, 53. Motloch Jan, 54. Wzientek Petr, 63. Černický Roman, 72. Hruška Michal, 68. Kúdela Nicolas

Trenér: Mgr. Libor Plhoň
Asistent trenéra: Ondřej Plhoň
Vedoucí družstva: Vladimír Burda